Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero
| Wi-Fi | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Τοποθετημένη 15 λεπτά οδικώς από ΠαραΛία Tucuns, η Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero διαθέτει αίθριο και χώρο για πικ-νικ. Το κατάλυμα περιλαμβάνει 3 υπνοδωμάτια και 3 μπάνια.
Biblioteca Professor Walter Nogueira είναι σε απόσταση περίπου 20 λεπτών οδικώς.
Παραθεριστική κατοικία διαθέτει μικρή κουζίνα και επίσης αίθριο, μπαλκόνι και σαλόνι στα δωμάτια.
Για να φτάσετε στο αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος, θα χρειαστείτε περίπου 20 λεπτά με αυτοκίνητο. Η Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero διαθέτει εσωτερική αυλή για την άνεση των επισκεπτών.
- Αεροδρόμια
- Πληροφορίες σχετικά με το αεροδρόμιο Μπούζιος13 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Παροχές BBQ
Στο δωμάτιο
- Αίθριο
- Έπιπλα κήπου
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η βίλα Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero;
Οι πελάτες της η βίλα Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση. - ❓
Πόσο μακριά είναι το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος από η βίλα Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero;
Η βίλα Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero απέχει 5 χλμ. από το Πληροφορίες σχετικά με το Μπούζιος. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η βίλα Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero;
Το κόστος διαμονής σε η βίλα Refugio Do Pontal - 400M Da Praia Pontal Do Pero αποτελεί 235$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η βίλα;
Οι πελάτες της η βίλα είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.